SKAISTUMA PASAULE NO MIRABELLA SPA!

 

Mirabella Spa ielūdz Jūs uz skaistuma un harmonijas pasauli, kur var ļauties atpūtai un no jauna atgūt enerģiju. Jūs sagaida vienreizējas ķermeņa kopšanas, relaksējošās, koriģējošās, ārstnieciskās procedūras, dažāda veida masāžas, eksotiski atpūtas rituāli, un, protams, patiesi efektīvas sejas kosmetoloģiskās procedūras, kas izcili uzlabo ādas vispārējo stāvokli. Mūsu sertificētie speciālisti rūpīgi palīdzes izvēlēties katram visatbilstošākās procedūras un izveidos individuālas spa programmas. Lielākā daļa procedūru ir unikālas, un tika speciāli izstrādātas priekš Mirabella Spa. Mirabella Spa specializējas ekskluzīvajos franču kosmētikas zīmolos,kurām ir produkti lietošanai gan kosmetologa kabinetā , gan mājās.

"PAYOT"

Jau vairākus gadu desmitus skaistuma institūts ir kļuvis par vienu no ievērojamākajām SPA pasaulē. Zīmols Payot ir plaši pazīstams un pieprasīts, jo šī brīnišķīga kosmētika ļauj ne tikai uzsvērt katras sievietes dabisko skaistumu, bet arī uz ilgu laiku saglabāt jauneklīgu ādu.

"MATIS"

ādas aprūpes speciālists jums tuvumā.74 gadu laikā profesionālās kosmētikas zīmols Matis izmantoja savu pieredzi kosmētikas ražošanā, lai radītu un piedāvātu inovatīvus un kvalitatīvus līdzekļus dabiskā skaistuma saglabāšanai.

"CINQ MONDES" 

profesionāla bioorganiskā Spa līnija, kuru izmanto izsmalcinātos Spa, skaistumkopšanas salonos un viesnīcās visā pasaulē. Šī zīmola izveidotājs Žans- Lui Puaru daudzu gadu laikā ceļoja apkārt pasaulei, meklējot labākās procedūras un masāžas. Tieši tāpēc šis zīmols balstās uz tradicionāliem, seniem veselības sistēmas pamatiem un mūsdienu biokosmētikas principiem..

 

UZTICIET SEVI MUMS UN IZBAUDIET KĀ IZZŪD IKDIENAS STRESS, NOGURUMS UN,

JŪSU DVĒSELĒ UN ĶERMENĪ IEPLŪST HARMONIJA UN POZITĪVA ENERĢIJA!

 PALDIES, KA IZVĒLĒJĀTIES MŪS!

 SKAISTUS MIRKĻUS JUMS DĀVĀ, MIRABELLA SPA, ANNO 2013, RĪGA.