Dāvanu karte

Submitted by Super User on Tr, 26/09/2012 - 09:02

Dāvana, kuru meklējāt!

 

Pārsteidziet savus mīļos, draugus, sadarbības partnerus, klientus vai darbiniekus ar Mirabella SPA dāvanu karti! Uzdāviniet viņiem kādu no relaksējošiem SPA rituāliem vai lieliskām skaistumkopšanas procedūrām, patīkamu atpūtu saunā vai ekskluzīvus franču kosmētikas produktus lietošanai mājās– dāviniet ko sirds kāro.

Izvēlēties piemērotāko dāvanu no Mirabella Spa piedāvātā pakalpojumu klāsta būs ērti un vienkārši. Ja neesat pārliecināts par saņēmēja vēlmēm, dāviniet Mirabella Spa naudas dāvanu karti – uzdāviniet brīvību dāvanas izvēlē.

Mirabella SPA dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo:

  • Dāvanu karte sniedz Jums plašas izmantošanas iespējas – dāvanu kartes saņēmējs var izvēlēties jebkurus pakalpojumus un procedūras, ko piedāvā Mirabella SPA, kā arī iegādāties kosmētiku.
  • Gadījumā, ja izvēlētie pakalpojumi pārsniedz summu, kas norādīta dāvanu kartē, starpību piemaksā kartes īpašnieks.
  • Dāvanu karti var izmantot vairākkārt līdz summa tiek izlietota.
  • Dāvanu kartes derīguma termiņš - 12 mēneši no iegādes brīža.
  • Dāvanu kartes vērtība sākot no 30.00 EUR – iegādājoties dāvanu karti, Jūs varat to iegādāties uz konkrētu procedūru, vai arī noteiktā summas vērtībā, atbilstoši Jūsu vēlmēm.
  • Pērkot vairākas dāvanu kartes vienā reizē, piedāvājam patīkamas atlaides.
  • Dāvanas karte-pievilcīgi noformēta un lieliska dāvana svētkos.

 

*Dāvanu karte netiek apmainīta pret naudu.

*Nozaudēšanas gadījumā dāvanu karte netiek atjaunota un tās atlikums netiek izmaksāts.

 

 

 

Minimālā dāvanu kartes summa 20 Ls, atļauti tikai veseli skaitļi.

Kādu dāvanu izvēlēties, ja nevēlos, lai saņēmējs redz dāvanas vērtību?

Dāviniet "Mirabella Spa" pakalpojumu dāvanu karti, kurā norādīts tikai Jūsu izvēlētais pakalpojums, nevis tā summa.

Kādu dāvanu izvēlēties, ja neesmu pārliecināts par saņēmēja vēlmēm un gaumi?

Dāviniet "Mirabella Spa" naudas dāvanu karti uz jebkuru brīvi izvēlētu summu. Saņēmējs varēs izmantot karti pie mums bez ierobežojumiem – izbaudīt masāžu, atpūsties saunā. Ja tomēr nevēlaties, lai saņēmējs redz dāvanas vērtību, sūtiet savas vēlmes mums (saņēmēja dzimumu, vecumu, naudas summu, kuru vēlaties atvēlēt dāvanai) uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un mēs Jums ieteiksim labāko dāvanu.

Vai pakalpojuma dāvanu karti iespējams apmainīt pret citu pakalpojumu?

Pakalpojumu dāvanu karti var izmantot tikai pakalpojumam, kurš norādīts uz dāvanu kartes– to nav iespējams apmainīt pret citu pakalpojumu vai naudas summu.

Vai naudas dāvanu kartes summa jāizmanto uzreiz?

Dāvanu karti nav nepieciešams izmantot vienā viesošanās reizē – šo summu ir iespējams sadalīt pa daļām un pakalpojumus rezervēt dažādās dienās, dāvanu kartes derīguma termiņa ietvaros.

Cik ilgi ir derīgas dāvanu kartes?

Dāvanu kartes uz konkrētu naudas summu ir derīgas 6 mēnešus no kartes nopirkšanas brīža, dāvanu kartes uz pakalpojumu ir derīgas 3 mēnešus no nopirkšanas brīža. Kartes derīguma termiņš norādīts uz dāvanu kartes. Derīguma termiņš netiek pagarināts.

Kur var iegādāties "Mirabella Spa" dāvanu kartes?

Dāvanu kartes varat iegādāties pie mums "Mirabella Spa", P. Brieža 11, 2 st. PK Hotel, jebkurā Jums ērtākajā laikā. Ja nevarat atbraukt pie mums, piedāvājam dāvanu kartes nosūtīt ierakstītā vēstulē pa pastu– pakalpojuma maksa 4 EUR.

Ko darīt, ja dāvanu karte nepieciešama nekavējoties?

Ja nevarat atbraukt pie mums un iegādāties dāvanu karti, piedāvājam Jums izvēlēties kādu no mūsu e-dāvanu kartēm, kuras iegādājoties internetā, uzreiz varēsiet izprintēt.