Spa etiķete

Submitted by Super User on Tr, 26/09/2012 - 09:02

LAIPNI LŪDZAM MIRABELLA SPA!

 

 PIETEIKŠANĀS

Mēs rūpīgi gatavojamies Jūsu vizītei. Tādēļ, lai Jūsu vizīte būtu pēc iespējas efektīvāka, mēs iesakām Jums iepriekš rezervēt to.Mēs lūdzam paziņot par vizītes atcelšanu ne vēlāk kā 24 stundas iepriekš.Detalizētu informāciju par procedūrām Jūs varat saņemt pie mūsu administrātoriem un Spa speciālistiem, viņi ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

IERAŠANĀS

Mums ir ļoti svarīgi, lai procedūru laikā Jūs justos atslābināti un nepiespiesti, tādēļ mēs iesakām Jums ierasties salonā labu brīdi pirms procedūras, lai tuvāk iepazītos ar Jums un pagūtu pārģērbties Jums sagatavotā halātā un apaut čībiņas un, lai paspētu ieiet dušā un izdzert tasi tējas.

NOSKAŅA UN ATMOSFĒRA.

Mūsu salonā tiek respektēta cilvēka vienpatība un vēlme pēc miera un klusuma, tāpēc lūdzam, cienot arī pārējos klientus, sarunāties pieklusināti un izslēgt mobilo telefonu un citu ierīču skaņu. Mēs rūpējamies par Jūsu veselību, un mūsu telpas nav paredzētas smēķēšanai.

VESELĪBA

Lūgums brīdināt par veselības traucējumiem, lai procedūras jums būtu drošas un patīkamas. Lai izvēlētos ieteicamākās procedūras, lūdzam topošās un jaunās māmiņas iepriekš brīdināt personālu. Iesakām stundu pirms procedūras neēst un procedūru dienā izvairīties no alkohola lietošanas.

JŪSU LABSAJŪTAI.

Pirms Spa procedūrām ieteicams apmeklēt saunu, lai pastiprinātu procedūru iedarbību, sagatavotu ādu un atslābinātos. Mēs lūdzam ievērot iekšējās kārtības noteikumus un apmeklēt saunu peldkostīmā vai peldbiksēs. Lai justos komfortabli, vīriešiem mēs iesakām skūties 2 stundas pirms sejas procedūrām, savukārt sievietēm iesakām veikt depilāciju dienu pirms procedūru veikšanas. Ja Jums ir īpašas vēlmes par dzērieniem vai mūziku, ar prieku uzklausīsim un pēc iespējas izpildīsim .

 

Novēlam Jums patīkamu atpūtu, pozitīvus iespaidus un harmoniju!
Vienmēr esam priecīgi redzēt Jūs Mirabella SPA!