Boileri. Dzīvošana apgabalā bez iespējas pieslēgties centrālajai apkures sistēmai un ja nav karstā ūdens, steidzami nepieciešama korpusa aprīkošana ar ūdens sildītāju. Un vasarā un pilsētās karstais ūdens bieži tiek pārtraukts nelaimes gadījumu, tīklu novēršanas vai remonta dēļ. Karstā ūdens trūkums vai izslēgšana visos šajos gadījumos nebūs neatrisināma problēma. Jums vienkārši nepieciešams Dražice boileris mājā vai dzīvoklī. Un tad Čehijas ūdens sildītāju sildītā ūdens daudzums būs pietiekams, lai apmierinātu jebkuras ģimenes vajadzības.

Atšķirīgās īpašības

Drazice sortimentā ir trīs veidu ūdens sildītāji(boileri):

  • plūstošie boileri;
  • netiešs;
  • kombinētie boileri;

Pretstatā pirmajam(plūstošie boileri), netiešajiem un kombinētajiem boileriem ir augstāka efektivitāte un zemāks enerģijas patēriņa līmenis. Tas ir saistīts ar faktu, ka pēc visa ūdens tilpuma sildīšanas katls sāk darboties kā termoss, un sildelements ir savienots tikai, lai uzturētu iestatīto temperatūru. Siltumu ūdens sildītājā ievada vai nu no autonomām sildierīcēm, vai no stacionāriem enerģijas avotiem.

Ja uzdevums ir izvēlēties ūdens sildīšanas aprīkojumu, profesionāļi iesaka pievērst uzmanību zīmola Dražice katlam. Pircējiem tiek piedāvātas ierīces, kas nodrošina ievērojamus ietaupījumus. Neskatoties uz diezgan augstajām izmaksām, darba kvalitāte un ilgais kalpošanas laiks pilnībā attaisno iegādes izmaksas.
Čehijas uzņēmums Drazice tika dibināts 1900. gadā. Eiropā tas ir vislabāk pazīstams ar ūdens sildīšanas ierīcēm, kuras tas ražo vairāk nekā 60 gadus. Un tagad uzņēmums ir absolūts līderis šajā jomā savā valstī un viens no galvenajiem šīs iekārtas piegādātājiem ES valstīm un desmitiem valstu visā pasaulē. Katli tiek ražoti ļoti plašā modeļu diapazonā, to tilpums svārstās no 5 litriem līdz 1 tonnai. Un tā kā ūdens patēriņš katrā ģimenē ir atšķirīgs, kā arī cilvēku skaits tajā, tad modeļi var ievērojami atšķirties pēc apjoma, dizaina un jaudas.

Čehu ražotāja katlu izvēle ir patiešām lieliska. Lai pēc iespējas vairāk apmierinātu patērētāju vajadzības, tirgū ir modeļi uz grīdas un pie sienas.
Tie var būt aprīkoti ar divām vai vienu spoli, tiem ir papildu mērīšanas ierīces, jābūt aprīkotiem ar vai bez papildu elektriskajiem sildītājiem, ir arī tvaika katli, kas darbojas augsta spiediena apstākļos.

Boileri – raksturojums un iezīmes

Netiešās apkures boileri Dražice ir pievienoti katlam, cirkulējošais siltumnesējs uztur nepieciešamo temperatūru. Dizains ietver ūdens tvertni, kurā atrodas spole. Drose var darboties ar akmeņoglēm un koksni, gāzi, alternatīviem avotiem (saules enerģija, biodegviela). Iekārta spēj vienlaikus piegādāt ūdeni vairākos punktos. Ierīces ir izgatavotas no tērauda, ​​pārklātas ar termiski aizsargājošu emalju, kas aizsargā ķermeni, iekšējās sienas un šuves no bojājumiem un korozijas. Magnija anods mīkstina ūdeni un novērš kaļķu veidošanos. Ārpusē pulvera pārklājumu uzklāj, žāvējot karsti. Smidzināšanas krāsa var būt balta, sarkana, zila vai sudraba, atkarībā no pircēja vēlmēm. Galvenā atšķirība starp Drazice OKC 160 NTR ir keramikas termoelementa klātbūtne. Tā ilgais kalpošanas laiks ir aizsargapvalks, kas izgatavots no tāda paša tērauda kā korpuss. Tāpēc ierīce nebaidās no galvaniskās vai ķīmiskās iedarbības postošās ietekmes. Sildelements ir iebūvēts atlokā, kas atvieglo tā nomaiņu sadalījuma gadījumā, nepakļaujot konstrukciju spiediena samazināšanai. Pateicoties poliuretāna izolācijas slānim, tiek samazināts enerģijas zudumu procents.

Modeļa diapazona apraksts

Visu veidu cisternas tiek ražotas un samontētas Čehijas Republikā, kas apliecina augsto kvalitāti. Ir apvienotas ierīces apkurei no elektrības un apkures sistēmām, kas darbojas tikai no viena avota, katli ar diviem spirālveida siltummaiņiem.

Lai iegādātos piemērotu iespēju, jums jāapsver vairāku sēriju iespējas:

1. Drazice OKCV, OKC kombinētie boileri (80-200 l). Tās ir šarnīra konstrukcijas ar emaljētu tērauda tvertni. Aprīkots ar ūdens izplūdes cauruli, temperatūras indikatoru, drošības termostatu. Siltumizolācija no poliuretāna, 40 mm bieza, nesatur CFC, iekšējā virsma ir pārklāta ar augstas kvalitātes emalju bez niķeļa pievienošanas. Apkalpošanas lūka ļauj veikt profilaktisku apkopi, lai notīrītu nogulsnes un nosēdumus. Šajā kombinēto Drazice katlu sērijā ietilpst zīmoli OKCV 125, 160, 180, 200. Tvertnes tilpums ir 75-147 litri, darba spiediens ir 0,6-1 MPa. Enerģijas patēriņš – 2 kW. Maksimālā temperatūra ir 80 ° C, sildīšanas laiks ir 2,5-5 stundas. Drazhice OKC 80, 100, 125, 160, NTR / Z modeļi ir paredzēti vertikālai uzstādīšanai, saskaņā ar atsauksmēm tie ir ļoti produktīvi, gandrīz visiem tipiem ir sauss keramikas termoelements un cirkulācija. Tilpums – 175-195 litri, enerģijas patēriņš – 2,5-9 kW. Apkures laiks – 5 stundas, ar siltummaini – 25-40 minūtes.

2. Drazhice OKCE NTR / BP, S boileri ar netiešu sildīšanu. Drazice ražotie katli 160-200 litru uzglabāšanas tipam. Piemērots tehniskām un mājsaimniecības vajadzībām ar noteiktu apjomu. Viņi strādā no katliem ar cieto un šķidro kurināmo, gāzes iekārtām un alternatīviem enerģijas avotiem. Modeli var iegādāties komplektā ar atlokā iebūvētiem papildu termopāriem. Korpuss ir pārklāts ar baltu pulverkrāsu, siltumizolācija nav obligāta, un tā jāuzstāda pašiem.
Katli OKCE 100-300 S / 3 ir paredzēti 2506 kW jaudai. Tvertnes tilpums ir 160-300 litri, maksimālais spiediens ir 0,6 MPa, temperatūra ir 80 ° C. Apkures laiks ilgst no 3 līdz 8,5 stundām. Drazice OKCE 100-250 NTR / BP ir iebūvēts vai sānu atloks. Viņi var strādāt ar ūdens tilpumu no 95 līdz 125 litriem ar spiedienu 0,6-1 MPa. Apakšējā un augšējā siltummaiņa jauda ir 24-32 kW. Maksimālā ūdens temperatūra ir 110 ° C. Tīkla drošības koeficients IP44

3. Elektriskie ūdens sildītāji. Dražice ūdens sildītāji ir uzglabāšanas ūdens sildītāji, kas paredzēti montāžai pie sienas. Sakarā ar to, ka attālums starp stiprinājumiem visā uzņēmuma pastāvēšanas laikā nav mainījies, nebūs grūti nomainīt veco aprīkojumu ar modernāku. Darbību veic, izmantojot keramikas elementu, kuru kontrolē termostats. Drošībai ir uzstādīts drošinātājs. Detaļu nomaiņa tiek veikta, nepārkāpjot hermētiskumu, pateicoties servisa lūkai. Drazice OKHE 80-160 ir aprīkoti ar sausu sildelementu, regulēšanas skrūvi, pastiprinātu ar 55 mm biezu siltumizolāciju, kas pasargā no resursu zudumiem. Tvertnes tilpums ir 80-152 litri, nominālais pārspiediens ir 0,6 MPa. Enerģijas patēriņš – 2 kW, ūdens sildīšanas laiks no elektrības ir 2-5 stundas. Visus šāda veida Drazice modeļus var aprīkot ar 4000 W šūnām, kas samazinās šķidruma apstrādes periodu pirms lietošanas uz pusi.

Šajā sērijā ietilpst Drazice OKC 200 NTR, OKCV NTR. Piemērots karstā ūdens pagatavošanai no nesēja vai saules sistēmu izmantošanai. Šī uzmontētā vertikālā vai horizontālā grīdas iekārta ir apaļa forma. Tvertne ir aizvērta ar baltu lakotu tērauda apvalku. Siltuma zudumus samazina 40 mm poliuretāna slānis. Aprīkots ar magnija anodiem, cauruļveida siltummaini, termometru, servisa lūku. Izolācija tiek piegādāta atsevišķi OKS konfigurācijā, tā tiek montēta neatkarīgi. Visiem modeļiem ir sava tirāža. Tvertņu tilpums svārstās no 150 līdz 245 litriem pirmajā versijā un 300 līdz 1000 litriem Drazice OKCV. Ūdens sildīšanas temperatūra – 80-100 ° C, elementu jauda – 32-48 kW. Darba spiediens – 1-1,6 MPa.

4. Katli ar diviem spirālveida siltummaiņiem. Saules kolektoriem tiek izmantoti katli no Drazice Solar, Solar Set, OKC NTRR. Sistēmu kontrolē īpašs regulators, kas aktivizē vai deaktivizē sūkni atkarībā no temperatūras svārstībām starp saules staciju un karstā ūdens tvertni. Papildu apkure tiek veikta, izmantojot elektrisko termoelementu vai augšējā tipa siltummaini. Komplektā ietilpst iepriekš samontēts sūknis plūsmas ātrumam 2-15 l / min, regulators saules iekārtām. Tērauda tvertne ir aprīkota ar 60 mm biezu pastiprinātu izolāciju. Zemākajā ieejā ir uzstādīta vadības bremžu ierīce, kas aizsargā pret patvaļīgu cirkulāciju Saules ķēdē. Ir vertikāls temperatūras sensors.

Savienojums

Katrs mājas īpašnieks varēs veikt uzstādīšanu neatkarīgi. Nav nepieciešamas īpašas inženierzināšanas un prasmes. Jāatzīmē, ka profesionāļi iesaka katlu pieslēgt caur cirkulācijas sūkņiem. Visam instalēšanas procesam jānotiek pakāpeniski, tāpēc jums jābūt pacietīgam.
Lai labāk attīrītu ienākošo ūdeni, savienojums jāveic caur īpašu filtru.

Atsauksmes

Drazice netiešo ūdens sildītāju galvenais pozitīvais aspekts ir tas, ka tos ražo tikai Čehijas Republikā. Un, spriežot pēc to īpašnieku atsauksmēm, kuri šos katlus darbina vairāk nekā vienu gadu, par produktu kvalitāti nav sūdzību. Iekārtas darbojas droši, un pat cena, ko nosacīti varētu attiecināt uz trūkumiem, nav tāda. Daudzi lietotāji, pamatojoties uz savu pieredzi, iekārtas uzstādīšanas laikā konsultējas ar speciālistiem. Un profesionāli, un nervi ir kārtībā.
Galvenā prasība katla darbības laikā ir nepieciešamība pēc savlaicīgas profilakses un apkopes. Šajā gadījumā aprīkojums kalpos ilgu laiku, un ar karstā ūdens klātbūtni mājā nebūs problēmu.

Related Articles