Laimīga topošā māte, pretēji aizspriedumiem, mēģina iepriekš sagatavoties izrakstīšanas datumam no slimnīcas. Ja par mazuļa apakšveļu nav jautājumu, tad rodas domstarpības par konverta izvēli jaundzimušajam ģimenē. Vecākiem ģimenes locekļiem šķiet nepraktiski iegādāties konvertu un tie iesaka to aizstāt ar standarta segu. Patiesībā šis mazuļa garderobes elements ir vienkārši neaizstājams. Tas viss ir saistīts ar tā daudzpusību, par kuru vecmāmiņas dažkārt nezina. Mūsdienu izstrādājumus var viegli pārveidot par plediem, segām un kombinezoniem. Tos var izmantot ne tikai izrakstīšanas laikā, bet arī noderīgi pastaigām. Atkarībā no klientu gaumes, iespējām un vēlmēm jūs varat izvēlēties oriģinālu un tajā pašā laikā ērtu, praktisku un lētu konverta versiju.

Pērkot zīdaiņu virsdrēbes, proti, konvertu, vecāki saskaras ar milzīgu preču izvēli. Ir grūti pareizi identificēt vēlamo modeli no dažādiem tirgus piedāvātajiem veidiem. Pat ja nākamajai mammai un tētim konverts jaundzimušajiem patika, šis pirkums ne vienmēr var būt pamatots. Zīdainim būs piemērots tikai tas modelis, kurā viņš jutīs ērtības. Ja vecāki vēlas pārsteigt radiniekus un viesus, tad labākais risinājums būtu elegants satīna konverts jaundzimušajiem, kas dekorēts ar mežģīnēm. Praktiskiem vecākiem vislabākais pirkums ir konverts, kas viegli pārveidojams par bērnu segu. Izšķirošākais faktors ir izrakstīšanas dienas sezona.

Ziemas konverti jaundzimušajiem

Siltie konvertu modeļi jaundzimušo “ziemas” izvadīšanai pasargās bērnu no sala un vēja. Ir vērts rūpīgi izvēlēties šādas dūnu jakas, ņemot vērā tā nākotnes īpašnieka vecuma īpašības. Tas nozīmē, ka: augšdaļai jābūt vilnas vai plīša; pūkaina, sintētiska Alpolux pildījuma vai kažokādu izolācija – iekšpusē; odere ir izgatavota no vilnas vai flaneļa; izmantotie materiāli ir dabiski, hipoalerģiski; tiek izvēlēta plaša aploksne bērnam, sagaidot siltas drēbes ziemas pastaigām. Mūsdienu tirgū klientiem tiek piedāvāts liels skaistu konvertu, transformatoru un kombinezonu sortiments, ņemot vērā individuālās gaumes un iespējas.

Vasaras konverti jaundzimušā izrakstīšanai

Vasara ir silta un saulaina sezona. Ja bērnu izraksta no slimnīcas vasaras mēnesī, drēbes jāizvēlas, ņemot vērā jaundzimušā vājo termoregulāciju. Bērns var ļoti ātri pārkarst un atdzist. Vasaras komplektos ietilpst ne tikai paši konverti, bet arī vāciņi, bodiji, apakšveļa no dabīgiem audumiem. Karstā laikā izvēlieties konvertus ar vieglu izolāciju (holofiberu vai bambusu) un kokvilnas oderi. Ja izrakstīšanas dienā termometra stabiņš ir pakāpies virs 28-30 grādiem, mazuļa vasaras konvertu var aizstāt ar vieglu vilnas segu vai pat elegantu autiņu.

Bērnu konvertu veidi

Kā ziemā apģērbt jaundzimušo bērnu izrakstīšana?i Bērnu modes dizaineri ir izstrādājuši daudzu veidu konvertus jaundzimušajiem. Tos var aptuveni sadalīt grupās pēc funkcijas un izskata, izmantotā materiāla un daudzpusības. Ārējie dati ļauj atšķirt šādas šķirnes: maisiņu konverts; segas konverts; konverts ar cietu dibenu; kombinezoni.

Optimāla konverta izvēle

Pirkumam, pirmkārt, vajadzētu iepriecināt mazuļa vecākus. Izvēloties modernas aploksnes jaundzimušajiem, pircēji pievērsīs uzmanību to izskatam un dizainam. Bieži gadās, ka šī pieeja ir neapdomīga un kļūdaina. Kas var kalpot kā ceļvedis, pērkot produktu? Kāda aploksne ir praktiska.

Pērkot konvertus, ir jāņem vērā daži padomi, kas palīdzēs veiksmīgam pirkumam:

  • Konvertam ir tieši jāpilda savas galvenās funkcijas.
  • Skaistums + ērtības ir labākais risinājums.
  • Nepērciet aploksni izaugsmei, jo 5-6 mēnešus tas būs mazs un neērts mazulim.
  • Bērnam aploksnē jājūtas omulīgi un ērti. Tas ir vissvarīgākais kritērijs, izvēloties produktu.
  • Aploksnei jābūt ērtai ģērbšanās un izģērbšanās laikā pat bērnu gulēšanas laikā.

Kam jāpievērš uzmanība

Vissvarīgākais, kam jāpievērš uzmanība, pērkot produktu, ir tā priekšrocības. Ja mamma izvēlēsies skaistu satīna konvertu, viņa viena priecāsies par viņu. Turklāt bērns varēs izmantot šādu svētku tērpu tikai plānveida apmeklējumos bērnu klīnikā vai svinīgā izskata laikā. Ne viss ir ērti, kas ir skaists. Aploksne, kuru māte un bērns var izmantot jebkurā dzīves situācijā, dos labumu. Dārgas aploksnes izvēle 2-3 mēnešus ir nepamatots šiks. Ietaupītos līdzekļus labāk izmantot vitamīnu iegādei barojošai mātei.

Zēna un meitenes izvēles atšķirība

Zīdaiņa vecumā, izvēloties aploksni, nav būtiskas atšķirības dzimumā. Saskaņā ar valdošo stereotipu vecāki cenšas mazulim iegādāties drēbes, kas norāda viņa dzimumu. Ja jūs pievēršat uzmanību mūsdienu modes tendencēm, viņi reklamē spilgtas krāsas un dažādu krāsu meiteņu un zēnu bērnu aploksnes. Audumu, rakstu un apdares izvēlē ir daudz visu veidu oriģinālu risinājumu. Diezgan bieži jūs varat atrast universālas aploksnes, kuras var viegli iegādāties gan zēnam, gan meitenei. Viņu unikalitāte ir saistīta ar faktu, ka krāsas un dizains ir neitrāls: zaļš, violets, ūdens. Rotājumi un aksesuāri aploksnēs tiek izmantoti minimāli katrai dienai. Šādi komplekti ir dekorēti pieticīgāk nekā svētku, ar praktisku uzmanību. Pēdējos gados modē ir kļuvušas pussezonas un vasaras adīti konverti jaundzimušajiem.

Related Articles